S KOLEM KOLEM ČR

Milý návštěvníci našich stránek,

mezi další námi nabízené aktivity, patří také cyklistický tábor pro děti školou povinné. Počáteční roky jsme vždy vybrali místo kde jsme poznávali okolí, jak pěšky tak na kole celých 10 dní,ale nebylo to úplně to pravé ořechové, co jsme od našeho tábora očekávali.

A protože mezi námi máme velké nadšence, kteří tuto cestu již absolvovali, tak vymysleli putovní tábor, který se jmenuje ,,S kolem kolem ČR" a jak název napovídá, tak se jedná o tábor, který objíždí na kole Českou Republiku po hraniční čáře. Vždy se někde ubytujeme, tam strávíme pár dní, kdy jezdíme na kole, ale také chodíme pěšky a po okolí poznáváme krásy naší země, poté zase přejedeme o kus dál na jiné ubytování a takhle to trvá celých 10 dní. Vždy následující rok začínáme, tam kde jsme předešlý skončili.

Úplně na začátku jsme s objížděním začínali v nejzápadnějším bodu České Republiky a letos nás čeká jihovýchodní pohraničí.
Je to něco jiného než na co jsme všichni zvyklý, ale má to své kouzlo a domu se vždy vracíme nejen my, ale i zúčastněné děti plné dojmů a zážitků, které se jen tak nezažijí a nezapomínají.

Pro konkrétní informace nás můžete kontaktovat na: interier.peterka@seznam.cz

Všechna práva vyhrazena | 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky